Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež

Vzdělávání mimořádně nadaných dětí

Vážení rodiče,

zapojila jsem se s paní učitelkou Alexandrou Švagrovou do aktivit Qiida a studia o vzdělávání mimořádně nadaných žáků.

Přeposílám informaci o aktivitě Qiida a prosbu o pomoc při získání finanční částky na pracovní materiály pro mimořádně nadané děti:

Rada bych Vas, jakozto zastupce spolupracujicich skol Qiida, pozadala o spolupraci v nasem spolecnem tematu "vzdelavani a rozvoj MiND".

V pondeli jsme s Qiidem odstartovali kampan na HitHitu, abychom ziskali 60.000 Kc na vytvoreni pracovnich listu pro chytre hlavicky. Doposud jsme ziskali 25.800 Kc. Ovsem prostredky nam budou HitHitem vyplacene jen v pripade, kdyz dosahneme celkove cilove castky. Chybi nam tedy 34.200 Kc.
 
Pokud 137 rodicu prispeje castkou 250 Kc, k cili se raketovou rychlosti priblizime a dosahneme ho ! Prijemcem tohoto emailu je celkem 11 skol, tzn. staci 13 prispivajicich rodicu / 1 skolu.
 
Za jejich prispevek dostanou odmenu = certifikat s osobnim podpisem a podekovanim. A vase skola ziska soubor 50 originalnich pracovnich listu pro MiND na 1. stupni.
 
PRISPEVEK 250 Kc
 
Rozsirteprosim odkaz mezi rodice emailem, umistenim na web ci FB stranky skoly.
 
 
Pokud by si rodice chteli vybrat jinou vysi prispevku (100 Kč, 300 Kč, 450 Kč, 650 Kč, ...) a jemu prislusnou odmenu, maji samozrejme moznost vybirat z dalsich variant primo na odkazu celeho projektu: https://www.hithit.com/cs/project/3531/rozvijeni-chytrych-hlavicek-s-pracovnimi-listy-qiido