Akce plánované pro školní rok 2019/2020

Zobrazeno: 106

Stručný přehled akcí spolku (podrobněji v dokumentu zde):

Kroužek “Věda pro každého” – každý čtvrtek od 16:00 v jídelně školy, přihlásit se může každé dítě se zájmem o pokusy, exkurze, poznávání. Kroužek vedou zkušení vědci a vědkyně z řad rodičů!

Kroužek aerobiku pro děti 6-9 let a 10-13 let v tělocvičně Osmička.

Drakiáda – akce pro děti, rodiče a paní učitelky, koncem října na louce za Červenou skálou, pouštění draků a opékání buřtů.

Animátorský workshop – akce pro děti, v listopadu 2019 pod vedením animátorů filmů o tom, co obnáší natočit animovaný film a děti si to budou moci vyzkoušet.

Podpora únikové hry „Přísně tajný výzkum“ - pořádá Ústav anorganické chemie AVČR, testování únikové hry pro Týden vědy 2020 bude organizováno spolkem jako akce pro mládež,  děti a rodiny, zatím neurčeno datum - sobota v listopadu. Podrobnosti registrace brzy zde.

Vánoční dárky pro školu – již tradičně ve spolupráci s pedagogickým sborem obstaráme dárky pro děti do školy, hravé i poučné, které jim zpestří a usnadní výuku.

Sportovní den – tradiční a úspěšná akce pro děti, na jaře 2020. Děti si tak znovu budou moci dát do těla při absolvování zajímavých disciplín z různých sportovních odvětví pod vedením rodičů.

Debaty pro rodiče, školu i děti – šikana a jak na ni, jak se vyznat v informacích, jak motivovat děti… a další témata, která vás zajímají - navrhujte ta svá! Přehled vyvěsíme během září/října.

Návštěva ÚJV a. s. – exkurze pro děti, na jaře 2020, o jaderné vědě i se zábavnými experimenty.