OSLAVY 100 LET ČESKÉ REPUBLIKY

Projekt „100 let naší republiky“ napříč školou - 23.10 2018

Rok 2018, takzvaný osmičkový rok, znamená pro Českou republiku mnoho příležitostí k oslavným a vzpomínkovým akcím. Události v letech 1918, 1938, 1948 či 1968 patří neodmyslitelně k významným milníkům naší historie. Od vzniku republiky tomu bude v říjnu 2018 přesně 100 let! Základní a mateřská škola Řež přichází s projektem na oslavu tohoto republikového jubilea.
Zobrazit podrobnosti

Třeťáci v Muzeu T. G. Masaryka v Lánech

Třeťáci ve středu navštívili v rámci celoškolního projektu 100. let od založení Československé republiky muzeum T. G. Masaryka v Lánech. Muzeum nemá dlouhou historii – bylo založeno v roce 2003, vybudované v budově bývalé sýpky coby hospodářské budovy patřící k zámku v Lánech. Ve dvou podlažích nám dalo možnost nahlédnout do životního příběhu T. G. Masaryka a jeho rodiny, do jeho práce a působení v různých sférách života československé společnosti v 1. polovině 20. století, i do zařízení a vybavení domácnosti rodiny Masarykových.

Zobrazit podrobnosti

Zrušení kroužku šachů

Z vážných zdravotních důvodů lektorky bude kroužek šachů tento rok zrušen. Platba za kroužek bude vrácena.

Hledáme pedagoga do

Mateřská škola Husinec – Řež  hledá do svého týmu milou a trpělivou paní učitelku na 0,5 úvazku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy, smysluplnou a zajímavou práci. Požadujeme kvalifikaci odpovídajicí pedagogům mateřské školy, přátelskou a empatickou osobnost. Své životopisy zasílejte na adresu reditel@husinecrez.cz, veškeré další informace na tel: 607 079 709