Přerušení dodávky elektřiny 3.9.2019

Na základě oznámení ČEZ bude v úterý 3. 9. přerušena dodávka elektřiny od 9.30 – 13.00 hodin. Z uvedených důvodů nebude školní jídelna v provozu. Prosíme rodiče o vybavení dětí a žáků jídlem na celý pobyt ve škole i školce.

Slovo k začátku nového školního roku

Vážení a milí rodiče, děti, žáci, přátelé školy,
s blížícím se koncem prázdnin mně dovolte Vás všechny srdečně přivítat do nového školního roku. Ten minulý byl ve znamení mnoha inovací a zlepšení, díky kterým držíme krok s dobou. Hledáme smysluplné podněty, které z naší školy činí místo zanechávající nesmazatelnou, příjemnou stopu ve všech, kteří k nám zavítají.
Nová životní etapa začíná našim prvňáčkům. Ve škole se na ně těší nejen pedagogický sbor, ale také starší spolužáci. Všichni jsme připraveni jim pomoci a přejeme jim hodně úspěchů ve školní práci i spoustu nových kamarádů. Rodičům prvňáčků přejeme hodně trpělivosti a pochopení zejména v okamžicích, kdy dětem nepůjde vše hned napoprvé. Významný je tento školní rok i pro páťáky, kteří se na jeho konci s naší školou rozloučí. Věřím, že svým přístupem k učení v jednotlivých předmětech získají pevné základy, na nichž budou moci budovat svoji úspěšnou budoucnost v jiné škole.
Zobrazit podrobnosti

Hledáme pedagoga do

Základní škola a mateřská škola Husinec – Řež hledá do svého týmu milou a trpělivou paní učitelku do MŠ na 0,5 úvazku. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy, smysluplnou a zajímavou práci. Požadujeme kvalifikaci odpovídajicí pedagogům mateřské školy, přátelskou a empatickou osobnost. Své životopisy zasílejte na adresu reditel@husinecrez.cz, veškeré další informace na tel: 607 079 709

Vymaluj si svoji školu

S blížícím se termínem začátku nového školního roku přicházíme s projektem „Vymaluj si svoji školu.“ Projekt plánujeme ve dvou etapách.

První proběhne  v týdnu od 16.9. – 20.9. 2019, kdy budou naše děti  společně s profesionálními nadšenci skupiny TwinArt zdobit vnitřní prostory školy a školky nástěnnými malbami.

A protože chceme vytvářet prostředí, kde nám všem bude dobře, vyhlašujeme další část projektu, tj. společná výmalba zdi před budovou školy. Oslovujeme tímto všechny děti, žáky a rodiče, kteří mají chuť se zapojit do spoluvytváření prostředí školy a školky, nechť vytvoří návrhy obrázků. Návrhy odevzdávejte v ředitelně školy v průběhu celého září. V pondělí 30.9. uskutečníme v jídelně školy výstavku návrhů. Odborná porota vybere nejlepší návrhy, které pak společně namalujeme na zeď. Návrhy odevzdávejte na čtvrtce ve formátu A4, popřípadě A3. Technika volná.    Pedagogický sbor ZŠ a MŠ Husinec – Řež