Přerušení provozu družiny

Ředitelka školy v souladu s platnou legislativou rozhodla o přerušení činnosti školní družiny v období jarních prázdnin 25.2. – 1.3.2019.

Zastupování paní ředitelky po dobu nemoci

Vážení rodiče,
po dobu nemoci ředitelky školy je zřizovatelem školy pověřena jejím zastupováním paní Dana Kubrychtová. V případě jakýchkoliv dotazů se na ni obracejte prostřednictvím emailu kubrychtova@husinecrez.cz, pro telefonické dotazy nebo osobní návštěvy využijte čas po výuce přibližně 14:00 - 16:00 hod.
Běžný chod základní školy je bez obtíží a větších změn zajištěn, chod mateřské školy zůstává beze změn pod vedením paní Benešové.

Děkujeme vám za pochopení . "

 

Sběr elektroodpadu

Vyřaďte po vánocích nepotřebné drobné elektrospotřebiče (el. hračky, rádia, varné konvice, mobily, ovladače, notebooky, svítilny a jiné) a přineste je v lednu do školey v termínu od 9.1. do 16.1.2019.
Akci má v patronaci vedoucí školní družiny paní Blanka Hamáčková

Průvod "Tří králů"

4.1.2019 projde školou a školkou průvod "Tří králů". Předškoláci se zastaví v každé třídě a písničkami a příním do nového roku 2019 a udělají tím společnou tečku za Vánocemi a uplynulým rokem. 

Zimní nástěnka

Děti stále mají jasnou představu o tom, jak by měla vypadat zima, i když v Husinci ani v Řeži to tak nevypadá.

Charitativní akce

Ačkoliv naše škola patří co do počtu k těm menším, v podzimním období se naše škola zúčastnila charitativních akcí, které pořádají občanská sdružení a neziskové organizace. I když cílová skupina byla vždy jiná, záměr byl stejný – pomoci těm, kteří pomoc potřebují. Krabice od bot aneb děti pomáhají dětem, Ježíškova vnoučata – přáníčka pro seniory jsou charitativní akce, které otevírají lidská srdce a pomáhají dobré věci.
Děkujeme všem dětem, rodičům i pedagogům, kteří se na těchto akcích podíleli.