Od 26.3. spouštíme distanční výuku v MS Teams

Vážení rodiče,
pro distanční výuku žáků zprovoznila škola komunikační systém založený na aplikaci Microsoft Teams. Aplikace MS Teams je šířena zdarma pro všechny dostupné operační systémy (Windows, Linux, Mac OS). Aplikaci lze rovněž nainstalovat na mobilní telefony a tablety. Stažení aplikace je možné z tohoto odkazu: https://products.office.com/cs-cz/microsoft-teams/download-app nebo přímo z dostupných online obchodů Microsoft Store, App Store a Google Play. Aplikaci MS Teams lze rovněž spustit přímo z webových prohlížečů Google Chrome nebo Microsoft Edge na do webové adrese https://teams.microsoft.com.

Doporučujeme shlédnout odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=suIwA2dvxD4

Přihlášení do aplikace je uživatelským jménem studenta ve formátu <uživatel>@husinecrez.cz, a heslem, které rodiče obdrželi do svých emailů. V případě, že Vám email nedošel, napište na kancelar@husinecrez.cz, nezapomeňte prosím zkontrolovati i složku spamu.
S ohledem na aktuální stav a rychlost nasazení celého řešení vás prosíme o shovívavost. Budeme také rádi za zpětnou vazbu. Posílejte jo prosím na email reditel@husinecrez.cz.
Pokud budete mít dotazy k technickému zajištění distanční výuky nebo používání aplikace MS Teams, můžete své dotazy směřovat na emailovou adresu skolaonline@husinecrez.cz nebo se přímo zeptat ve třídě “IT podpora”.