Volné pracovní pozice v LMŠ

Zobrazeno: 52

Učitel/ka  s lesní pedagogikou

Pro nově vznikající lesní školku hledáme učitelku, která má chuť a nadšení do vzdělávání dětí v tomto specifickém prostředí. Učitelku s vnitřní motivací, láskyplným a vřelým přístupem k dětem, vztahem k přírodě.

Náplň práce
vedení skupiny žáků,
výchovně vzdělávací činnost,
evidence žáků,
spolupráce s ostatními kolegy a vedením školy,
komunikace s rodiči.

Požadujeme
hlavním požadavkem na pedagoga je chuť a nadšení do vzdělávání dětí,
vnitřní motivace, láskyplný přístup,
předchozí zkušenosti v obdobné pozici,
ochotu dále se vzdělávat,
dobré komunikativní a organizační schopnosti,
kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
dále požadujeme vřelý vztah k dětem, loajalitu, kreativitu.

Nabízíme
smysluplnou a zajímavou práci,
platové ohodnocení dle dosažené praxe,
pracovní úvazek 1,0,
podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy,
důvěru ve vaše schopnosti,
inspirativní prostředí malé školy u Vltavy s výborným dopravním spojením na Prahu,
moderní a rozrůstající se školu s rodinnou atmosférou,
nástup možný 1. 9. 2020.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: reditel@husinecrez.cz nebo telefonicky kontaktujte ředitelku školy: Mgr. Bc. Lucie Dražilová na telefonním čísle 607 079 709, 776 882 373 pro domluvení osobního setkání.

Těšíme se na setkáni s vámi!